Hypoteky

Hypotéka je forma úvěru, která je zajištěna nemovitostí, obvykle domem nebo bytem, který slouží jako zástava pro účel získání půjčky. 
Hypotéka má ve většině případů pevnou úrokovou sazbu a délku splatnosti. Banka nebo jiná finanční instituce poskytuje peníze na nákup/ rekonstrukci nemovitosti a získává zástavu na této nemovitosti jako zabezpečení proti nesplacení dluhu. V případě, že dlužník přestane splácet hypotéku, může banka zabavit nemovitost a prodat ji, aby pokryla nezaplacený dluh.
Podmínky hypoték  se mohou lišit v závislosti na výši příjmu/ výdajích, odhadu nemovitosti, bankovní instituci

Potvrzení o výši-příjmu

1. On-line schůzka

Během 10-20 minut s vámi proberu investiční záměr / koupě, rekonstrukce/, finanční situaci, další informace o rodinném stavu, možnosti zástavy. Informace zpracuji.

2. Vybereme banku

Předložím nabídky, vysvětlím podmínky jednotlivých bank, poplatky a úrokové sazby. Společně vybereme pro tu nejvhodnější banku pro Vás.

Již na počátku víte, na jakou nemovitost dosáhnete finančně a po zadání žádosti máme 90% jistotu, že hypotéku dostanete.

 

3. Doložení podkladů

Od počátku víte, jaké dokumenty budu potřebovat. Nemusíte nikam chodit. Vše řešíme e-mailem. Šetřím Vám čas.

 

4. Průběh zpracování

Banka dělá odhad nemovitosti. Komunikuji s bankou , odhadcem nemovitosti, případně realitní kanceláří. Kontroluji kupní smlouvy. Zpracovávám rozpočet společně s Vámi.

 

5. Schválení hypotéky a podpis v bance

Banka připraví veškerou smluvní dokumentaci k podpisu na Vámi preferované bankovní pobočce. Popřípadě úvěr podepíšeme na Czech pointu nebo u notáře.

 

6. Peníze na účtu. Bydlíte ve vlastním

Celým procesem až do konce Vás provázím. Včetně čerpání hypotéky pro svou nemovitost. Zajistím nebo upravím pojištění nemovitosti a případně vyladíme pojištění životní/ bankovní pojištění. Máte hypotéku za těch nejlepších podmínek na trhu, s minimem starostí a investovaného osobního času.

 

Kontaktujte nás

jirina.rozdalova@indecon.cz

+420 732 605 079

Sdílejte s námi